W lutym 2017 roku, przy okazji dwudniowej wystawy w Bydgoszczy, miałam możliwość spotkać się z czterema jamnikami ze swojej hodowli oraz kilkoma innymi ;) Z Holandii przyjechała Claudia Hoppenbrouwers wraz z MECENASEM Vita-Red oraz swoimi koleżankami Katerine i Sharon. Wraz z mieszkającą w Bydgoszczy Moniką Wojciechowską pojechałyśmy na nocną wystawę walentynkową w Bydgoszczy i wraz z gośćmi z Holandii wspaniale spędziłyśmy czas - dużo żartów, dobrej zabawy i wyśmienite sukcesy psów to recepta na wyjątkową noc :) Mecenas uzyskał bowiem tytuł CWC, Zwycięzcy Rasy i został trzecim najpiękniejszym jamnikiem wystawy.

Po krótkim śnie (nocna wystawa skończyła się po 2 nad ranem) spotkaliśmy się ponownie na kolejnej wystawie, na którą dojechał również LARSSON Vita-Red. Larssonik uzyskał na tej wystawie CWC i został tym samym Championem Polski.

Po ocenie, choć pogoda nie sprzyjała, udaliśmy się na pamiątkowe zdjęcia, które oglądać można poniżej.

Ten walentynkowy weekend był inny niż wszystkie - fantastyczne spotkanie z miłośnikami i hodowcami jamników uwieńczone sukcesami wystawowymi i chwilą relaksu w ogrodzie u Moniki. Oby więcej takich weekendów - za ten serdecznie Wam wszystkim dziękuję :)     

  1. pl
  2. en

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com