Jeśli kochasz jamniki i Twoim marzeniem jest posiadanie przedstawiciela tej rasy w domu jest kilka możliwości na spełnienie tego pragnienia. Możesz kupić szczenię w hodowli lub adoptować jamnika z fundacji pomagającej psom w potrzebie. Co jednak, jeśli chciałbyś mieć wyśnione rodowodowe szczenię, jednak nie stać Cię na jego zakup? Co jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w hodowli lub wystawach, ale nie wiesz od czego i w jaki sposób zacząć? W takich sytuacjach możesz zdecydować się na posiadanie jamnika na tzw. warunku hodowlanym.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na czym polega warunek hodowlany? Otrzymujesz ode mnie wybitnie obiecujące wystawowo szczenię. Pies mieszka u Ciebie, a Ty zobowiązujesz się zapewnić mu odpowiednie warunki, wychowujesz, kochasz i utrzymujesz w doskonałej kondycji. Umawiamy się przy tym, że pies (lub suczka) będzie wystawiany. Oczywiście w zamian za właściwą opiekę i wystawianie psa otrzymasz ode mnie pomoc w utrzymaniu, wychowaniu i wystawianiu psa. Wszystkie szczegóły omawiamy indywidualnie :)

 

Taki układ jest bardzo korzystny dla obu stron. Hodowca nie może zatrzymać w hodowli wszystkich świetnie zapowiadających się szczeniąt i oddanie malucha na warunek hodowlany pozwala kontynuować hodowlę i pokazywanie swoich psów na wystawach. Jednocześnie nabywca otrzymuje ode mnie jamniczego przyjaciela, cieszy się jego towarzystwem na co dzień i ma możliwość posmakowania wystaw psów rasowych oraz ich hodowli. Jeśli ta pasja go wciągnie, może z czasem założyć własną hodowlę. Jeśli nie, po spełnieniu umówionych warunków, jamnik przechodzi na jego własność i wiedzie spokojne życie "na kanapie". 

 

Jeśli zainteresowało Cię takie rozwiązanie zapraszam serdecznie do kontaktu :)

 

    

 

 

  1. pl
  2. en

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com