29 września 2015

Champion Polski

 

Imię to wybrałam ponieważ ta suczka była po urodzeniu najjaśniejsza. Z czasem maść się coraz bardziej wysycała, aż uzyskała bardzo ładny odcień :) Kashi była największym noworodkiem w miocie i od początku była bardzo przebojowa. Doskonale radziła sobie z rodzeństwem, a kiedy trzeba było rozpychała się wśród rodzeństwa. Od zawsze miała doskonały apetyt i rosła jak na drożdżach :)

Jej ulubionym towarzyszem zabaw i łobuzowania w hodowli był braciszek Kingston. Ten duet był niemal nierozłączny i naprawdę pełen pomysłów - niekiedy włosy potrafiły mi stanąć dęba ze zdziwienia nad ich inwencją twórczą. Kashi od wczesnego szczenięctwa jest pewną siebie, wesołą i radosną suczką, która doskonale wie czego chce i jak to uzyskać. Bywa nieco uparta, ale jest przy tym naprawdę urocza ;) Jest od małego bardzo całuśna i uwielbia pieszczochy.

Kashi uwielbia wodę we wszelkich postaciach - od kałuży, poprzez błoto, aż do jeziora. Jeśli jednak nie ma pod łapką żadnej z tych form akwenów wodnych zawsze można wykorzystać ogródkową miskę z wodą. Wkłada się wtedy łapkę do miski, chlupie i patrzy jak woda się rozpryskuje wokoło ;) Bardzo ceni sobie także węszenie i poszukiwanie "skarbów" w ogrodzie lub lesie - ma dość silny instynkt myśliwski. Nie pogardzi też kopaniem dołków... czyli rozwija w sobie typowo jamnicze pasje.

Kashi na co dzień mieszka z Małgosią i Jarkiem Pągowskimi, którzy są jej współwłaścicielami.  

 

KASHI Vita-Red
  1. pl
  2. en

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com