29 września 2015

Mia przyszła na świat jako czwarta w kolejce, ważąc 285g.

Po kilku dniach życia maluchów mogłam już potwierdzić, że tradycja imion wie o czym mówi... nasza Mia była od początku dość niezależna i stanowczo wiedziała czego pragnie. Z wielką determinacją przepychała się do najlepszych miejscówek przy mleczarni i nic sobie nie robiła z protestującego rodzeństwa :) Pierwsze co zrobiła po przyjściu na świat to naszczekała na nas, oburzona intensywnym wycieraniem!

Teraz, po 5 tygodniach, Mia bardzo się zmieniła. Jest teraz raczej dość spokojnym szczenięciem. Kiedy trzeba to oczywiście rozrabia i bawi się z rodzeństwem albo ludźmi, ale ubóstwia wprost pieszczochy. Prawdziwa z niej zresztą kobietka, bo wzięta na ręce bardzo interesuje się biżuterią - zarówno wisiorkami jak i kolczykami. Bierze je do pyszczka i pracowicie "obrabia" :) Uwielbia także rozdawać buziaki.

Mia od początku była najciemniejszą z suczek. Z upływem czasu ten nalot jej się rozmywa i teraz niewiele się już różni od Melili. Jest długa, ma prosty grzbiet, bardzo dobre kątowanie kończyn i ładną główkę, choć w nieco innym typie niż np. Melila czy Maestro :)

Mia, po domowemu zwana przeze mnie Miki, zamieszkała we Wrocławiu :) 

 

MIA Vita-Red
  1. pl
  2. en

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com