Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com 

 

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  1. pl
  2. en
NELA Vita-Red

Nela, Nelcia - najmniejsza z miotu, przyszła na świat tuż po braciach, jako trzecie szczenię z kolei. Jej waga urodzeniowa to 279g, ale po 3 dniach wzrosła już do 358g i choć Nelcia nadal jest najmniejsza z miotu, to niewiele odbiega od reszty rodzeństwa, przybierając regularnie i bardzo ładnie :) Nela jest gadatliwa i lubi sobie pomruczeć pod noskiem lub wręcz naszczekać na matkę, jak coś idzie nie po jej myśli :) Ma instynkt wędrownika - jako pierwsza wypuściła się na wycieczkę poza szczenięce legowisko... by już po chwili drzeć się wniebogłosy, bo nie potrafiła wrócić :) 

W wieku 5 tygodni, Nelcia jest absolutną czarodziejką. Łapie za serce każdego, kto przychodzi do domu. Potrafi sobie malucha zjednać człowieka - jak tylko kogoś zobaczy, podbiega merdając ogonkiem, daje buziaka lub brzuszek do głaskania. Urocza dziewczynka!

Nelka to typowa przedstawicielka swojej rasy - potrafi zjednać sobie człowieka słodkimi oczkami i niewinnymi minkami tylko po to, żeby za chwilę móc niemal bezkarnie coś zbroić. Czarujące oczka nie powinny nikogo zmylić - ta dziewczyna wie czego chce i wie jak to osiągnąć :) Jest bardzo nastawiona na człowieka, który jest dla niej centrum wszechświata... zupełnie jak jej ciotka Jansa.  

 

 

27 lutego 2016