27 lutego 2016

Nelson przyszedł na świat jako drugi, dosłownie chwilkę po swoim braciszku, Nigelu. Na początku był największy spośród rodzeństwa, z czasem jednak pałeczkę pierwszeństwa oddał młodszej siostrze Navii - gentelman. Jego waga urodzeniowa to 345g, szybciutko się powiększa i po 16 dniach osiągnęła już niemal 1kg więcej. Jest czarującym, spokojnym chłopcem, który nade wszystko ceni sobie na razie spokój i pełny brzuszek... Nelsonik jest najspokojniejszym szczenięciem z miotu - jest dostojny, obdarzony stoickim spokojem. Kiedy się bawi i rozrabia, robi to z pełnym zaangażowaniem. Jak się jednak zmęczy i ma dość harców, idzie sobie odpocząć do legowiska. Uwielbia spać i się przytulać :)

Nelson jest bardzo dobrze zbudowanym i zapowiadającym się wystawowo chłopakiem. Ma do tego cudowny charakter - ubóstwia przytulania i pieszczochy, potrafi oczarować chyba każdego. Jest skupiony na człowieku, niepobudliwy. 

Nelson, po domowemu Leon, zamieszkał pod Warszawą, ze wspaniałymi ludźmi, miłośnikami jamników długowłosych standardowych oraz starszą jamniczką Olimpią Dagi Dog. Ma więc towarzystwo i nauczycielkę w jednym :)    

 

NELSON Vita-Red
  1. pl
  2. en

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com