Zoopsycholog

W 2013 roku postanowiłam zgłębić tajniki umysłu i zachowania psów, więc zapisałam się na kurs zoopsychologii, który ukończyłam rok później zostając zoopsychologiem. Jamniki to pomysłowe, radosne i kochane psy, do których bardzo niesłusznie została przylepiona łatka wrednych "parówek". Mam nadzieję, że moja strona przekona Państwa jak cudowne są to psy :)

Oprócz psów mam jeszcze jedną wielką pasję - fotografię. Hodowla pozwala mi połączyć te dwie pasje - posiadania psów i fotografii. Zarówno na co dzień, jak i w okresie kiedy posiadam szczenięta, fotografowanie psów moich i moich przyjaciół sprawia mi wielką przyjemność. Mam nadzieję, że odwiedzający stronę Vita-Red również chętnie oglądają zdjęcia moich i zaprzyjaźnionych jamników.  

Zapraszam do pozwiedzania jamniczej strony... :)  

Witam serdecznie na stronie mojej hodowli!

Cieszę się, że spędzą Państwo trochę czasu w jamniczym towarzystwie :) 

 

Odkąd sięgam pamięcią zawsze w domu rodzinnym były psy, w większości jamniki lub psy w typie jamnika. Rasa ta wryła się więc moją świadomość, po prostu kocham te psy.

Jako pierwsza w rodzinie mam jamniki długowłose standardowe, które urzekły mnie swoim temperamentem (są żywiołowe, ale nie nadpobudliwe) i szlachetną urodą.
Nie kupowałam Porzeczki, która była moim pierwszym długowłosym standardem, z myślą o wystawach i hodowli. Myśl ta zakiełkowała we mnie nieco później, gdy inni miłośnicy jamników zaczęli mnie namawiać do wystawienia Porzeczki na próbę. A że poszło nam doskonale, to spodobała mi się ta zabawa i mój los został przesądzony :) W 2010 roku zarejestrowałam w Związku Kynologicznym w Polsce hodowlę pod przydomkiem Vita-Red. 

  1. pl
  2. en

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com