Bardzo miło mi poinformować, że około 10 czerwca 2017 roku spodziewamy się szczeniąt jamników długowłosych standardowych ze skojarzenia: 

Ojciec:  NIGEL Vita-Red (Morricone Hokus Pokus z Perłowej Dagi Dog x Kashi Vita-Red) 

Matka: MELILA Vita-Red (Dvinskie Zori Shestoy Element x Jansa Vita-Red) 

 

Spodziewamy się szczeniąt rudych i czarnych podpalanych. Ojcem zostanie młody, bardzo obiecujący NIGEL Vita-Red, który jest mocnym psem o niezwykłym, czarującym charakterze - jest ciepły, kocha cały świat i podchodzi do niego ze stoickim spokojem. Nie sposób wyprowadzić go z równowagi. Nigel to niezwykły pieszczoch, w swoich działaniach bardzo nastawiony na człowieka. 

Matką natomiast zostanie Melila - suczka, która wie czego w życiu chce i potrafi swoje cele osiągać. Jest niezależna, a równocześnie nie widzi świata poza człowiekiem. Chodzi krok w krok i przytula się przy każdej okazji, a jej ulubionym miejscem spania są ludzkie ramiona :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodowód szczeniąt: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wspaniałym, oddanym przyjacielem na wiele lat serdecznie zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na wszystkie pytania :)

 

Równocześnie informuję, że wszystkie szczenięta urodzone w naszej hodowli są rodowodowe i otrzymują metryczki Związku Kynologicznego w Polsce. Jest to gwarancja czystości rasy i udokumentowanego pochodzenia naszych jamników oraz możliwość wystawiania ich na wystawach psów rasowych na całym świecie. 

  1. pl
  2. en

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com