23.12.2012

Życzymy wszystkim spokojnych, spędzonych w rodzinnym gronie, radosnych i pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i mnóstwa sukcesów w nadchodzącym 2013 roku :) Ucałowania od jamników! 

 

 

 

09.12.2012

Nowy Dwór Mazowiecki - Krajowa Wystawa Psów Rasowych

 

JANSA Vita-Red wzięła dziś udział w krajowej wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim. Występowała w klasie pośredniej. Podobała się sędziemu (sędziował Mirosław Olejnik), dostała piękny opis, ocenę doskonałą i CWC. Tym samym rozpoczęła dorosły championat :)

 

 

 

 

11.11.2012

Dziś spędziłyśmy wspaniały dzień w towarzystwie Eli Boguslawskiej i Ewy Dąbrowskiej oraz ich psów. Przy okazji udało nam się zrobić kilka pamiątkowych zdjęć. 

 

JANSA Vita-Red z jamniczką długowłosą SZANGRI-LA Lizus Maksimus

 

 

JANSA Vita-Red w postawie, w obiektywie Eli Bogusławskiej

 

Elu, Ewa - bardzo serdecznie dziękujemy za przemiłe spotkanie i piękne zdjęcia :)

 

 

 

 

05.11.2012

Nowe zdjęcia Justy Vita-Red FCI :)

 

Dziś otrzymałam nowe zdjęcia dorosłej już, 1,5 rocznej Justysi, po domowemu Tosi. Wyrosła nam kolejna piękna dziewczynka, o cudnej głowie, uroczym spojrzeniu i pięknej szacie. Dziękujemy bardzo za zdjęcia i przesyłamy pozdrowienia :)

 

 

 

 

 

 

15.09.2012

Nowe zdjęcia Jawry Vita-Red! Jawrunia wyrosła na piękną sukę obdarzoną również wyjątkowym charakterem - jest niesamowicie całuśna, bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi i świata :)) Odwiedziłyśmy Jawrunię razem z Jansą i Porzeczką - dziewczyny bawiły się i szalały do upadłego. Dziękujemy!
Więcej informacji i zdjęć w zakładce Miot J - Jawra. 

 


4-11.08.2012

Mikoszewo

Na początku sierpnia spędziliśmy wspaniały tydzień nad polskim morzem, w Mikoszewie. Pogoda raczej dopisała - nie było upału, więc dla psów doskonale :)
Oprócz szaleństw w Bałtyku, kopania dołków na plaży i szaleństw w jamniczym towarzystwie, Jansunia i Tolcia wzięły również udział w zajęciach letniej szkoły psiej. Zajęcia organizowane były przez szkołę Demo Dog, stosującą jedynie pozytywne metody szkolenia. Psy uczyły się zarówno podstaw posłuszeństwa, jak i życia w rodzinie. Przewodnicy natomiast dowiedzieli się mnóstwo na temat komunikacji psów, ich mowy ciała, sposobach pracy z psami i wiele, wiele więcej :) Psy natomiast, oprócz zajęć z posłuszeństwa, spróbowały swoich sił m.in. w agility i tropieniu. Szkolenie było wspaniałe... uwieńczone egzaminem, który obie dziewczyny bardzo dobrze zdały! Tydzień spędzony w Mikoszewie był okresem relaksu, ale i ciężkiej pracy psów i właścicieli, ale przełożył się na jeszcze większą satysfakcję z czasu spędzonego z psami... bo jeszcze lepiej je rozumiemy :))więcej zdjęć w galerii :)

 

 

 

 


24.07.2012

Kilkanaście dni temu z wielką radością spotkałam się z Jameną Vita-Red. Jamenka przyjechała z krótką wizytą do ojczystego kraju z pięknych Włoch i udało nam się spotkać :) Pogoda co prawda nie ułatwiła nam tego zadania, bo było bardzo gorąco, ale mimo tego wspominamy spotkanie wspaniale. To wielka radość zobaczyć psa po roku - kochanego, zadbanego i... pięknego :) Dziękuję serdecznie właścicielom za oddanie i miłość, którą obdarzyli Jamenkę. Z niecierpliwością czekamy też na kolejne spotkanie.

 

 

 

 

 


02.07.2012

Nowe zdjęcia Jansy Vita-Red w wieku 15 miesięcy w postawie :)

 

 

 

 

 


27.05.2012

Dziś byłyśmy na wystawie w Gostyninie. Jansunia dostała ocenę doskonałą, ładnie się wystawiała. Pogoda była idealna na wystawę, więc w sumie dzień był miły :) 

 

 

 

 

 


29.04.2012

Dziś w zaprzyjaźnionej hodowli Moje Odkrycie FCI przyszły na świat szczenięta ze skojarzenia: PLCH PLAMKA Japońskie Złocienie i JPLCH DJ von Vosecky. Są 4 suczki i 1 piesek. Więcej informacji w dziale Szczenięta i mioty :) 

 

 

 


29.04.2012

Od 26 do 29.04 Jansunia i Porzeczka były na wspaniałym jamniczym urlopie w Turawie pod Opolem. Byli z nami nasi znajomi - Monika Łapińska z Fugą (jamnik KS) a potem dojechali jeszcze Ewa z Piotrem i Diukiem (jamnik DM). Zabawa była wspaniała - bylo pływanie w jeziorze, bieganie po lesie i plaży, kopanie dołków, grillowanie, przesadzanie kwiatków w ogrodzie i mnóstwo innych atrakcji. Bardzo dziękujemy za wspaniałe towarzystwo :)

 

 

 

 

 


21.04.2012

Jansa Vita-Red wzięła dziś udział w Krajowej Wystawie Psów Myśliwskich w Częstochowie. Jamniki sędziował Mirosław Olejnik. Jansunia uzyskała Zwycięstwo Młodzieży oraz tytuł Najlepszego Juniora w Rasie. Jesteśmy z niej bardzo dumni :) 

 

 

 02.04.2012

Miło mi poinformować, że w jeszcze w kwietniu tego roku Porzeczka Japońskie Złocienie zostanie ciotką :) Jej miotowa siostra, Plamka Japońskie Złocienie pod koniec miesiąca zostanie mamą. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce szczenięta i mioty :) 

 01.04.2012

Jansa Vita-Red wzięła dziś udział w Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim. Dostała Zwycięstwo Młodzieży i została Najlepszym Juniorem w Rasie. Rozpoczęła tym samym Młodzieżowy Championat :)

 

 25.03.2012

Przy okazji urodzin "maluchów" udało się zrobić kilka zdjęć Jokerkowi. Piękny, dorodny chłopak z niego wyrósł - jesteśmy razem z Tolcią i Janusnią z niego dumne :)

 

 

 24.03.2012

Dziś odbyło się przyjęcie urodzinowe z okazji pierwszych urodzin psów z miotu J! Przyjęcie zorganizowała właścicielka Jawruni za co bardzo serdecznie dziękujemy :)) Przyjechał z Nidzicy Jokerek. W sumie było więc 6 jamników: Jawra, Jansa i Joker Vita-Red oraz Porzeczka Japońskie Złocienie, Ares Dagi Dog oraz Impresario Dagi Dog. Była wspaniała zabawa, bardzo się cieszę że udało nam się spotkać :) Był też tort jamniczy i ludzki, mnóstwo zabawy, pływanie i kopanie dołków.
Za organizację spotkania dziękujemy Kasi (właścicielce Jawruni) a za przyjazd Pawłowi (właścicielowi Jokerka).

   

 

 17.03.2012

Dziś dostałam nowe zdjęcia JOKERA Vita-Red :) Mamusia i siostra są bardzo dumne, bo z Jokerka wyrósł piękny facet! Za zdjęcia dziękujemy właścicielowi, Pawłowi Korowajczukowi :)


więcej zdjęć Jokerka w zakładce miot J :)
 

 

 

 


27.02.2012

Nowe zdjęcia Jansy Vita-Red w wieku 11 miesięcy :)

 

 29.01.2012

Dziś otrzymałam nowej zdjęcia Jamenki Vita-Red :)) Pięknie się nasza "Włoszka" rozwija.

 

 29.01.2012

Nowe zdjęcia :) 

JANSA Vita-Red

 


Wspólne zdjęcia: JANSA Vita-Red i PORZECZKA Japońskie Złocienie:

 

 15.01.2012

W Warszawie spadł pierwszy w tym roku śnieg i postanowiłam wykorzystać wolny dzień na spacerek. Porzeczka i Jansunia szalały w śniegu. Dla Jansuni było to pierwsze w życiu spotkanie ze śniegiem, ale zdecydowanie przypadł on jej do gustu! Wspólnym gonitwom i szaleństwom w śniegu nie było końca :)

 

 

 

ROK 2011

 

 

11.12.2011

Jansa Vita-Red wzięła udział w krajowej wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim. Jamniki sędziował pan Andrzej Brabletz. Jansunia bardzo się podobala i otrzymala ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie. Podczas finałów, oceniana przez Piotra Króla zdobyła III BIS Puppy.

Tym pięknym akcentem Jansunia zakończyła swój pierwszy sezon wystawowy :)

 

 

 

 

 

19.11.2011

Jansa Vita-Red wzięła udział w Klubowej Wystawie Jamników, która w tym roku odbyła się w Kielcach. Oceniania przez sędzinę z Czech, panią Lenkę Fairaislovą otrzymała ocenę wybotnie obiecującą, tytuł Najlepsze Klubowe Szczenię 2011, a podczas finałów decyzją pani Grażyny Olender uplasowała się jako III BIS Puppy!!! Jestem z mojej Jansuni bardzo dumna :)

 

 

 

 

 

02.10.2011

Jansa Vita-Red debiutowała dziś w klasie szczeniąt na krajowej wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim. Oceniał ją pan Mirosław Olejnik, który dał jej ocenę wybitnie obiecującą :) Podczas finałów BIS szczeniąt Jansuni udało się przejść do najlepszej dziesiątki.

 

 

 

 

 

 

14.08.2011

Jansa Vita-Red była dziś na spacerku w Parku Skaryszewskim w Warszawie gdzie pływała, kopała dołki i biegała jak szalona, a wszystko to we wspaniałym towarzystwie BASIMA Lizus Maksimus i ALUZJI Ani Mru Mru.

Elu, dziękujemy serdecznie za wspaniałą niedzielę i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie :)

 

 

 

 

 

 

28.06.2011

Dziś do nowego domku pojechała JAMENA Vita-Red. Jamenka doskonale zniosła długą podróż do Wloch, gdzie szybko się zaaklimatyzowała. Trochę minęło zanim nauczyła się włoskiego, ale przecież dla jamnika nic nie jest niemożliwe :) 

 

 

 

 

 

23.06.2011

Dziś Jamenka i Jansunia były z wizytą u większego kolegi, Diuka. Były wspólne zabawy i szalone gonitwy :)

 

 

 

 

 

10.06.2011

Z rodzinnego domku wyfrunęła dziś JAWRA Vita-Red FCI. Bądź szczęśliwa i przynieś swoim nowym ludzkim przyjaciołom dużo radości i uśmiechu :)

 

 

 

 

 

29.05.2011

Dziś do nowego domku wyjechała JUSTA Vita-Red FCI. Justysiu - długiego, szczęśliwego jamniczego życia :)

 

 

 

 

 

22.05.2011

Gniazdo rodzinne opuścił dziś JOKER Vita-Red FCI. Zamieszkał w Nidzicy. Życzymy jemu i jego nowej rodzinie dużo wspólnego, wzajemnego szczęścia i jamniczej miłości :)

 

 

 

 

21.05.2011

PORZECZKA Japońskie Złocienie FCI brała dziś udział w pierwszym spotkaniu jamników w Warszawie! Było nam bardzo milo i spędziliśmy cudowny czas w towarzystwie jamników i ich miłośników.

 

 

 

 

 

25.03.2011

PORZECZKA Japońskie Złocienie urodziła szczenięta! Mamy 5 suczek i 1 pieska :)

 

 

 

 

 

20.03.2011

PORZECZKA Japońskie Złocienie na kilka dni przed rozwiązaniem. Och, jak ciężko! :))

 

 

 

 

 

17.02.2011

Badanie usg potwierdziło mnogą ciążę PORZECZKI Japońskie Złocienie. Narodzin szczeniąt spodziewamy się w drugiej połowie marca :) Ojcem szczeniąt zostanie Ch. Ares Dagi Dog. 

 

 

 

 

13.02.2011

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy

 

PORZECZKA Japońskie Złocienie FCI ukończyła dziś dorosły Championat Polski!

 

 

 

 

ROK 2010

 

 

12.12.2010

Porzeczka zdała egzamin kończący kurs PT-I. Warunki były niesprzyjające jamnikom, bo spadł śnieg i ciężko było wytrwać w zimnie, ale udało się :)

 

 

 

 

22.08.2010

Piotrków Trybunalski - Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich

Porzeczka, tym razem oceniana przez czeską sędzinę Lenkę Frncovą uzyskała medal złoty i CWC. Przede wszystkim jednak w Piotrkowie udało nam się zorganizować spore spotkanie jamnicze :) Przy okazji zrobiliśmy piękne zdjęcia, z które serdecznie dziękujemy "cioci" Kasi Nowickiej :)

 

 

 

 

 

lipiec 2010

W Związku Kynologicznym w Polsce zarejestrowałam hodowlę jamników długowłosych pod przydomkiem Vita-Red FCI!

 

 

 

 

25.04.2010

Opole - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Porzeczka Japońskie Złocienie debiutuje w klasie pośredniej. Jamniki długowłose standardowe oceniał sędzia z Niemiec, p. Horst Kettendorfer. Porzeczka bardzo się sędziemu spodobała - dostała piękny opis, zajęła lokatę 1/3, zdobyła CWC i Res.CACIB. 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  1. pl
  2. en
  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com