28.11.2021

 

Korzystając z przebłysków słońca zrobiliśmy dziś kilka zdjęć. Mecu i Jansunia chętnie pozowali i w efekcie mamy kilka fajnych zdjęć wśród domowej zieleni. Na chwilę można zapomnieć, że ponura jesień u nas w pełnej krasie ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.11.2021

 

  1. Vita-Red wzięła dziś udział w 47. Zimowej Wystawie Psów Rasowych w Nowym Dworze Mazowieckim. Występowała w klasie weteranów i uzyskała ocenę doskonałą, tytuł Zwycięzcy Weteranów, Najlepszego Weterana w rasie, a w trakcie finałów została trzecim najpiękniejszym weteranem wystawy (BIS Weteran III)! Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z mojej Jansuni, tym bardziej, że miała kilkuletnią przerwę w "karierze" wystawowej ;) Mecuś (MECENAS Vita-Red) tym razem bez sukcesów, jedynie z oceną doskonałą. Jamniki sędziowała p. Joanna Adamowska. Poniżej zdjęcie Jansuni już w domowym zaciszu, z pucharkiem :)

 

 

 

 

 

 

 

 

14.11.2021

 

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Poznań

 

LARSSON Vita-Red miał swój dzień :) Wystawiany w klasie użytkowej uzyskał ocenę doskonałą, CWC, CACIB, BOB i został Zwycięzcą Polski 2021! Wielkie gratulacje dla wszystkich zaangażowanych - jego właścicielki pani Kasi i handlerki Patrycji. Dziękuję za prezentowanie Larssonka i dumna jestem z jego sukcesów :) Jamniki sędziowane były przez sędziego z Rumunii, p. Mariana Draganescu.

 

 

 

 

 

26.06.2021

 

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich Antoninek

 

Naszą hodowlę reprezentował siedmioletni LARSSON Vita-Red (Ornbergets Amaretto x Jansa Vita-Red) i uzyskał ocenę doskonałą, CWC, BOB oraz w trakcie finałów BOG3! Jamniki długowłose standardowe sędziowała Anna Kozłowska.

 

30.05.2021 - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Prestige w Lesznie

Larsson występował w klasie użytkowej uzyskując ocenę doskonałą, lokatę pierwszą i CWC. Jamniki oceniała Marlena Jakubowska. Poniżej zdjęcia z tej wystawy, a my serdecznie gratulujemy i cieszymy się z sukcesów wychowanka :)

 

 

 

 

A tutaj Larssonek odpoczywający nad morzem :)

 

 

 

Podczas gdy Larsson brylował na wystawach my wypoczywaliśmy w malowniczym miejscu nad jeziorem i wśród lasów. Pogoda dopisała, humory również, a jamniki miały doskonały wypoczynek od codziennych trudów kanapowego życia ;) Pływanie w jeziorze, kopanie dołków były głównymi zajęciami podczas tego wypadu. Tolcia jako starsza już pani dużo wypoczywała i niekiedy korzystała z transportu kołowego (wózka wystawowego), ale brodziła też w wodzie próbując polować na kaczki. Jansa skupiała się przede wszystkim na kopaniu dołka poszukując jakiegoś mitycznego skarbu, a Mecenas ciekaw świata najchętniej wędrował po okolicach. Po wodno-leśnych szaleństwach trzeba było asystować w grillowaniu - słowem pełne łapki roboty :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedługo przed wyjazdem dziesięcioletnia Jansa (Ares Dagi Dog x Porzeczka Japońskei Złocienie) była w spa i postanowiła odświeżyć futerko ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.06.2021

 

Jamniczki długowłose standardowe ze skojarzenia Ch. Jackson Michael Dagi Dog & Ch. Ohana Vita-Red niedługo skończą 8 tygodni. Bardzo ładnie się rozwijają i z zainteresowaniem poznają otaczający je wielki świat. Możliwość oglądania kontynuacji mojej skromnej hodowli jest dla mnie wielką radością i bardzo się cieszę zarówno z samych szczeniąt jak i możliwości ich zobaczenia na żywo i wyściskania ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.06.2021

 

Szczenięta z miotu P w hodowli Bemadori mają 7 tygodni i ładnie się rozwijają. Są ciekawskie a dni upływają im na zabawie i dokazywaniu - eksplorują otoczenie i poznają wielki świat :) Już wkrótce będą się wyprowadzać do nowych domków, ale na szczęście zdążyłam je odwiedzić i zobaczyć, co sprawiło mi wielką radość. Szczenięta pochodzą ze skojarzenia Ch. Szmaragd Dagi Dog & Ch. Orinoko Vita-Red. 2 suczki z tego skojarzenia szukają nowych domków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.05.2021

 

Nadal są wolne szczenięta jamnika długowłosego standardowego. Ze skojarzenia Szmaragd Dagi Dog x Orinoko Vita-Red wolne są 2 rude suczki, a ze skojarzenia Jackson Michael Dagi Dog x Ohana Vita-Red 5 piesków i 2 suczki, wszystkie rude. Jeśli są Państwo zainteresowani kochanym jamniczym przyjacielem zapraszam do kontaktu :)

 

Szczenięta z obydwu miotów rozwijają się prawidłowo. Mają już otwarte oczka, chodzą i z dnia na dzień są coraz bardziej kontaktowe i z ciekawością poznają otaczający je świat. Wkrótce, gdy tylko pogoda pozwoli, poznają nowy wielki świat poza domem, między innymi w ogrodzie :) Tymczasem poniżej jeszcze zdjęcia domowe maluszków.

 

 

1. Miot A w hodowli Ginger Rascals, skojarzenie Jackson Michael Dagi Dog x Ohana Vita-Red, tel. 602-680-806 (p. Edward):

 

 

 

 

2. Miot P w hodowli Bemadori, skojarzenie Szmaragd Dagi Dog x Orinoko Vita-Red, tel. 692-808-871 (p. Beata):

 

 

 

 

 

 

 

 

3.05.2021

 

W hodowli Ginger Rascals urodziły się po naszej suczce szczenięta, jamniki długowłose standardowe. Jest aż 9 maluszków: 5 piesków i 4 suczki - wszystkie rude. Szczenięta ładnie przybierają na wadze, a mamusia pilnie się swoją gromadką zajmuje :)

Urodzone szczenięta są ze skojarzenia: Ch. JACKSON MICHAEL Dagi Dog x Ch. OHANA Vita-Red. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szczenięciem z tego skojarzenia zapraszam do kontaktu telefonicznego z panem Edwardem, tel. 602-680-806.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodowód miotu:

 

 

 

 

 

1.05.2021

 

W hodowli Bemadori po suczce z naszej hodowli urodziły się szczenięta, jamniki długowłose standardowe. Urodziło się 6 rudych jamniczków: 4 suczki i 2 pieski. Wolne są obecnie 4 suczki.

Urodzone szczenięta pochodzą ze skojarzenia: Ch. SZMARAGD Dagi Dog x Ch. ORINOKO Vita-Red. Osoby zainteresowane maluszkiem zapraszam do kontaktu z właścicielką hodowli, p. Beatą (tel. 692-808-871).

 

 

 

 

Rodowód maluchów:

 

 

 

 

 

25.04.2021

 

Z ogromną przyjemnością informuję, że nie tylko Orinoko, ale także jej siostra OHANA Vita-Red spodziewa się szczeniąt. Co więcej narodziny szczeniąt Ohanki również spodziewane są w pierwszych dniach maja :) Niesamowicie się siostrzyczki zsynchronizowały. Dla mnie to podwójna radość, będzie się działo!

 

W hodowli Ginger Rascals FCI spodziewane są szczenięta z bardzo ciekawego skojarzenia, również łączącego linie europejskie z amerykańskimi.

 

Ojciec: Int.Ch CIE, BIS I IS Katowice '14, PL Winner '14, Pl.Ch, LT.Ch, HU.Ch, RO.Ch, Gr.RO.Ch, PL.J.Ch, LT.J.Ch, LT.Club Winner '13 JACKSON MICHAEL Dagi Dog (Insight's Rumorhasit at Pramada x Frida Dagi Dog)

Matka: PL.J.Ch OHANA VIta-Red (Nigel Vita-Red x Melila Vita-Red)

 

 

 

Zdjęcia JACKSON MICHAELA:

 

 

 

 

Zdjęcia OHANY:

 

 

 

 

 

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu z p. Edwardem, właścicielem hodowli Ginger Rascals pod numerem telefonu: 602-680-806 lub ze mną poprzez dane z formularza kontaktowego - mailowo bądź telefonicznie :)

 

 

Rodowód miotu w hodowli Ginger Rascals:

 

 

 

 

 

 

10.04.2021

 

 

Z wielką radością informujemy, że na początku maja 2021 w zaprzyjaźnionej hodowli Bemadori spodziewane są narodziny szczeniąt, jamników długowłosych standardowych, po suczce z naszej hodowli. Spodziewane szczenięta będą ze skojarzenia czarnej podpalanej Ori z pięknym, rudym Szmaragdem. Skojarzenie łączy ze sobą linie europejskie z amerykańskimi.

 

Ojciec: Ch.PL, Mł. Ch.PL, Zwycięzca Polski SZMARAGD Dagi Dog (Kenzo Dagi Dog & Jackson La Toya Dagi Dog)

Matka: Ch.PL ORINOKO Vita-Red (Nigel Vita-Red & Melila Vita-Red)

 

&

 

 

 

Rodowód miotu:

 

 

 

 

Więcej zdjęć Szmaragda:

 

 

 

 

Kilka zdjęć Orinoko:

 

 

 

 

 

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu z właścicielką hodowli Bemadori Beatą pod numerem telefonu: 692-808-871 lub poprzez dane z formularza kontaktowego :)

 

 

 

 

 

 

07.03.2021

 

Wiosna już na horyzoncie i Vita-Redki chętnie grzeją się w słoneczku. Ostatnio miałam okazję spotkać się z trzyletnią Orinoko Vita-Red (Nigel Vita-Red x Melila Vita-Red) i udało się zrobić kilka świeżych zdjęć tej urodziwej brunetce :)

 

 

 

 

 

 

18.08.2020

 

Wakacyjne Vita-Redki są bardzo zajęte - trzeba kopać dołki, tarzać się w znaleziskach wszelakich oraz kąpać się w mniejszych i większych bajorkach. Niektórzy korzystają też do woli z uroków okolic, w których mieszkają. Jednym słowem jamniki Vita-Red mają pełne łapki roboty :)

 

Jako pierwsze zdjęcia Jameny Vita-Red, dziewięcioletniej suczki ze skojarzenia Ares Dagi Dog i Porzeczka Japońskie Złocienie. Jamenka mieszka na stałe we Włoszech, wśród bardzo kochających ją ludzi. Widoków niewątpliwie można jej zazdrościć :)

 

 

 

Tymczasem MIA Vita-Red (Dvinskie Zori Shestoy Element x Jansa Vita-Red) preferuje zabawy wodne :) Jamnik musi zajrzeć czasem pod powierzchnię wody i sprawdzić czy i tam panuje porządek, bo w ogórku panuje zawsze... dzięki jamnikowi rzecz jasna ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.05.2020

 

Tegoroczna wiosna jest inna niż zawsze - ograniczone są możliwości spacerów, wycieczek i spotkań towarzyskich. Ale u nas w domu cały rok jest mnóstwo zieleni, więc skorzystaliśmy z okazji i zrobiliśmy kilka zdjęć Vita-Redków :) Młodsze jamniki (Jansa i Mecu) pozują bardzo chętnie, starsza Tolcia tego nie lubi, więc i zdjęć ma mniej. Ale na szczęście udało się uwiecznić także Babuszkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.03.2020

 

Wiosna już za rogiem, a przyroda budzi się do życia. Z pogodnych dni korzystała ostatnio Orinoko Vita-Red dokazując wśród krokusów. Bardzo dziękuję jej właścicielce za piękne zdjęcia :)

 

 

 

 

 

 

 

15-16.02.2020

 

Dziś w Bydgoszczy odbyła się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, na której naszą hodowlę reprezentowała ORINOKO Vita-Red (Nigel Vita-Red x Melila Vita-Red). Orinoko wystąpiła w klasie otwartej i uzyskała ocenę doskonałą, CWC i Res.CACIB. Dziękuję bardzo serdecznie sędzi Annie Rogowskiej za ten wybór.

Tym samym Orin spełniła wszystkie warunki do uzyskania tytułu CHAMPIONA POLSKI! Wielkie gratulacje dla jej właścicieli, niesamowicie mnie cieszą jej sukcesy :)

 

 

 

 

 

 

 

 

11-12.01.2020

 

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Brodnicy (o/Toruń)

ORINOKO Vita-Red (Nigel Vita-Red & Melila Vita-Red) w klasie otwartej uzyskała ocenę doskonałą i CWC. Jamniki sędziowała p. Maria Wawrzyniak. Gratki dla Ori oraz jej właścicieli :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  1. pl
  2. en
  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com