29 września 2015

 

Champion Polski

 

 

 

Larsson urodził się jako drugi. Jego masa urodzeniowa to 334g i już od pierwszych chwil życia ukierunkowany był na jedzenie :) Szybciutko dopełzał do matki i zapewnił sobie śniadanie... w ten sposób jako dwutygodniowe szczenię ważył już 964g. Ta przebojowość utrzymuje się u niego we wszystkich aspektach - jako pierwszy otworzył oczy, jako pierwszy stanął na łapach, zwiedził całe legowisko, a chwilę później cały dom :) W pierwszych dniach życia lubił sobie pogaworzyć, a w wieku 4-5 tygodni z wielką ciekawością poznawał otoczenie i stał się niesamowicie przytulaśny... W krótkich przerwach między poznawaniem świata, a obserwowaniem co się stanie jak pociągnę za rąbek obrusa rozdawał buziaki i podbijał serca wszystkich domowników i gości:) 

W wieku 7 tygodni Larsson był już bardzo dobrze rokującym maluchem - z piękną głową z długim uchem. Dodatkowo bardzo dobre kątowanie kończyn, prosty grzbiet, dobre przedpiersie i bardzo ładny kolor. Uzupełnieniem eksterieru jest czarujący charakter Larssona - jest bardzo żywiołowy, radosny, pewny siebie i zrównoważony. Stabilny psychicznie jest wspaniałym szczenięciem i zapowiada się na doskonałego towarzysza. Nie ukrywam, że Larsson był moim ulubieńcem z miotu L.

Jako prawie półtoraroczny pies, Larsson jest mocnym samcem o grubej kości, prostym grzbiecie, mocnej, samczej w wyrazie głowie, pięknej szacie oraz wspaniałym - przyjaznym i radosnym - charakterem.

LARSSON Vita-Red

Champion Polski
  1. pl
  2. en

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com