OHANA Vita-Red

OWACJA Vita-Red

ORINOKO Vita-Red

ORLANDO Vita-Red

ORDER Vita-Red

Te szczenięta są dla nas wyjątkowe (hmm... czy mi się wydaje czy ja tak piszę przy każdym miocie? ;)) bowiem niezmiernie przypominają maluszki z miotu M: też jest 5 szczeniąt, w tym samym układzie płci. Tylko tym razem to suczka jest czarna podpalana... no właśnie - czarna podpalana suczka! Pierwsza w mojej hodowli, na zawsze zostanie wyjątkowa :)  

To skojarzenie łączy ze sobą ciekawe linie amerykańskie i europejskie. Ojciec szczeniąt to NIGEL Vita-Red, syn MORRICONE Hokus Pokus z Perłowej Dagi Dog, który ma w pełni amerykański rodowód - pochodzi ze skojarzenia wybitnego Aviance's Pramada for Terms of Endearment (Grand Champion, Champion USA, Champion Polski, Champion Litwy, Champion Rosji) i KASHI Vita-Red, córki szwedzkiego Ornbergets Amaretto (Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski), pochodzącego z niezwykle udanego skojarzenia Fagermons Lemke i Katelinian Dirlandy, z którego pochodzi m.in trzykrotny zwycięzca świata Ornbergets Amigo. 

Nigel to jamnik wyjątkowy - obdarzony jest fantastycznym, niejamniczym charakterem - zrównoważony, ze stoickim spokojem podchodzący do życia i świata, pozbawiony jakiejkolwiek dominacji i szczekliwości. 

Matką szczeniąt natomiast jest MELILA Vita-Red, wnuczka słynnego Excellmagic L'CENTER OF MY LIFE (Interchampion, Zw. Świata 2013, Champion Euroazji, Champion Rosji, Litwy, Węgier i Kazachstanu) i córka mojej kochanej Jansuni. Melilka jest czarującą, bardzo zżytą z rodziną suczką, która wie czego chce i wie jak to osiągnąć. Jest bardzo troskliwą matką, doskonale zajmuje się szczeniętami. 

 

 

Urodzone szczenięta: 2 pieski rude, 2 suczki rude, 1 suczka czarna podpalana, poniżej zakładki imienne:  

Matka: 

Melila Vita-Red

Ojciec: 

Nigel Vita-Red

Data urodzenia: 06.06.2017

  1. pl
  2. en

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com