1. pl
  2. en
ORLANDO Vita-Red

Orlando, którego imię pochodzi od aktora z Władcy Pierścieni, a także miasta w USA, to synuś swojego tatusia. Zapowiada się na jego wierną kopię charakterologiczną - jest czarującym, lekko ciapowatym i flegmatycznym maluchem. Nie spieszy się z niczym, na wszystko ma czas i niczym się nie denerwuje :) Potrafi zjednać sobie każdego. Nigdzie się nie spieszy, uważa, że ze wszystkim zdąży. Niezbyt pobudliwy, zrównoważony, lgnący do człowieka. 

Jego waga urodzeniowa to 280g (był największy z miotu), ale po 10 dniach palmę pierwszeństwa oddał siostrzyczce Ori, bo sam ważył wówczas 554g, czyli 80g mniej od czarnej siostry. 

Orlando chwyta za serce swoim wyjątkowym urokiem osobistym - potrafi każdego "zbajerować" niewinnym spojrzeniem słodkich oczek, ale charakterek jamniczy drzemie w tym uosobieniu spokoju :) Kiedy trzeba potrafi pokazać pazurki (głównie gdy któreś z rodzeństwa zanadto wejdzie mu na głowę). Uwielbia spać z tatusiem (przyjmują dokładnie te same pozycje), ale szczególnie ceni sobie podusię w łóżku :) 

Orlando zapowiada się na sporego jamnika, ma mocną kość, piękną główkę, doskonale kątowane kończyny oraz prościutki grzbiet. Bardzo dobrze zapowiada się wystawowo. 

 

25 czerwca 2017

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com 

 

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola