Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com 

 

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

  1. pl
  2. en
ORLANDO Vita-Red

Orlando, którego imię pochodzi od aktora z Władcy Pierścieni, a także miasta w USA, to synuś swojego tatusia. Zapowiada się na jego wierną kopię charakterologiczną - jest czarującym, lekko ciapowatym i flegmatycznym maluchem. Nie spieszy się z niczym, na wszystko ma czas i niczym się nie denerwuje :) Potrafi zjednać sobie każdego. Nigdzie się nie spieszy, uważa, że ze wszystkim zdąży. Niezbyt pobudliwy, zrównoważony, lgnący do człowieka. 

Jego waga urodzeniowa to 280g (był największy z miotu), ale po 10 dniach palmę pierwszeństwa oddał siostrzyczce Ori, bo sam ważył wówczas 554g, czyli 80g mniej od czarnej siostry. 

Orlando chwyta za serce swoim wyjątkowym urokiem osobistym - potrafi każdego "zbajerować" niewinnym spojrzeniem słodkich oczek, ale charakterek jamniczy drzemie w tym uosobieniu spokoju :) Kiedy trzeba potrafi pokazać pazurki (głównie gdy któreś z rodzeństwa zanadto wejdzie mu na głowę). Uwielbia spać z tatusiem (przyjmują dokładnie te same pozycje), ale szczególnie ceni sobie podusię w łóżku :) 

Orlando zapowiada się na sporego jamnika, ma mocną kość, piękną główkę, doskonale kątowane kończyny oraz prościutki grzbiet. Bardzo dobrze zapowiada się wystawowo. 

 

25 czerwca 2017