1. pl
  2. en

 


 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

18.08.2020

 

Wakacyjne Vita-Redki są bardzo zajęte - trzeba kopać dołki, tarzać się w znaleziskach wszelakich oraz kąpać się w mniejszych i większych bajorkach. Niektórzy korzystają też do woli z uroków okolic, w których mieszkają. Jednym słowem jamniki Vita-Red mają pełne łapki roboty :) 

 

Jako pierwsze zdjęcia Jameny Vita-Red, dziewięcioletniej suczki ze skojarzenia Ares Dagi Dog i Porzeczka Japońskie Złocienie. Jamenka mieszka na stałe we Włoszech, wśród bardzo kochających ją ludzi. Widoków niewątpliwie można jej zazdrościć :) 

 

 

 

Tymczasem MIA Vita-Red (Dvinskie Zori Shestoy Element x Jansa Vita-Red) preferuje zabawy wodne :) Jamnik musi zajrzeć czasem pod powierzchnię wody i sprawdzić czy i tam panuje porządek, bo w ogórku panuje zawsze... dzięki jamnikowi rzecz jasna ;) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.05.2020

 

Tegoroczna wiosna jest inna niż zawsze - ograniczone są możliwości spacerów, wycieczek i spotkań towarzyskich. Ale u nas w domu cały rok jest mnóstwo zieleni, więc skorzystaliśmy z okazji i zrobiliśmy kilka zdjęć Vita-Redków :) Młodsze jamniki (Jansa i Mecu) pozują bardzo chętnie, starsza Tolcia tego nie lubi, więc i zdjęć ma mniej. Ale na szczęście udało się uwiecznić także Babuszkę. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.03.2020

 

Wiosna już za rogiem, a przyroda budzi się do życia. Z pogodnych dni korzystała ostatnio Orinoko Vita-Red dokazując wśród krokusów. Bardzo dziękuję jej właścicielce za piękne zdjęcia :) 

 

 

 

 

 

 

 

15-16.02.2020

 

Dziś w Bydgoszczy odbyła się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, na której naszą hodowlę reprezentowała ORINOKO Vita-Red (Nigel Vita-Red x Melila Vita-Red). Orinoko wystąpiła w klasie otwartej i uzyskała ocenę doskonałą, CWC i Res.CACIB. Dziękuję bardzo serdecznie sędzi Annie Rogowskiej za ten wybór. 

Tym samym Orin spełniła wszystkie warunki do uzyskania tytułu CHAMPIONA POLSKI! Wielkie gratulacje dla jej właścicieli, niesamowicie mnie cieszą jej sukcesy :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

11-12.01.2020

 

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Brodnicy (o/Toruń)

ORINOKO Vita-Red (Nigel Vita-Red & Melila Vita-Red) w klasie otwartej uzyskała ocenę doskonałą i CWC. Jamniki sędziowała p. Maria Wawrzyniak. Gratki dla Ori oraz jej właścicieli :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karolina Czempas

Domowa hodowla jamników długowłosych standardowych

 

Tel. 796-055-618

mail: hodowla.vitared@gmail.com 

 

  Wpisz e-mail: 
  Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Twój mail został wysłany - dziękujemy :)
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola